SUV osadzony na nadwoziu Giulii, lekki, idealnie wyważony… czyżbyśmy mieli do czynienia z ideałem? Można śmiało powiedzieć, że Alfa Romeo stworzyła auto niemal perfekcyjne. Każdy element tego wyjątkowego samochodu powstał po to, aby kierowca odczuwał pełną satysfakcję z jazdy. Aby ta pewność pozostała niezachwiana, twórcy sięgnęli po całe mnóstwo innowacyjnych rozwiązań.

Stelvio – nowy synonim gracji

To było dość spore zaskoczenie dla wszystkich miłośników motoryzacji: oto Alfa Romeo wypuszcza na drogi pierwszego w swojej historii SUV-a. Wielu obawiało się, że koncern znany dotychczas z filigranowych aut nie podoła wyzwaniu, jakim jest stworzenie masywnego, mocnego auta do zadań specjalnych. Jakie miłe było zaskoczenie gdy okazało się, że Stelvio, mimo dość sporych rozmiarów i większej mocy, nie straciło na uroku osobistym. Alfa Romeo w niezwykły sposób połączyła lekkość i elegancję z wymagającą bryłą charakterystyczną dla SUV-a. Każdy, kto choć przez moment miał przyjemność przebywać we wnętrzu Stelvio, dodałby od siebie mnóstwo  zachwytów nad jego wykończeniem oraz rozwiązaniami w trafiającymi w punkt, jeśli chodzi o wygodę prowadzenia. To auto wszechstronne i wyjątkowe pod wieloma względami – poczynając od wyglądu, a na technologii kończąc.

SUV stworzony z pasji do motoryzacji

Trudno wyliczyć wszystkie zalety Slevio na jednym wydechu. Warte uwagi są te elementy, które w sposób bezpośredni przekładają się na ogromny komfort prowadzenia. Napęd na wszystkie koła Q4, w połączeniu z innowacyjnym zawieszeniem oraz równym rozłożeniem masy 50/50, zapewnia stabilność i dynamiczność, których próżno szukać w innych SUV-ach. Satysfakcję prowadzenia zapewnia także lekka konstrukcja. Auto jedzie zgodnie z przewidywaniami i natychmiast reaguje na zachowanie kierowcy, który dzięki wysoko ustawionemu, sportowemu fotelowi zawsze ma wszystko pod kontrolą. Stelvio zadowoli każdego, komu na sercu leży bezpieczna, pewna i stabilna jazda w każdych warunkach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here