Pewnie teraz zadajecie sobie pytanie – samochód rodzinny 7 osobowy? Dla kogo takie duże auto? Najbardziej logicznym wyborem jest oczywiście duża rodzina, dwoje rodziców i na przykład czwórka dzieci, ale postaramy się was przekonać, że niekoniecznie. Tak duży samochód, wbrew pozorom, może być niezmiernie ciekawym rozwiązaniem także dla mniejszej rodziny, a wszystko przez jego… uniwersalność.

Duże auto – mały problem

Samochody rodzinne 7 osobowe muszą posiadać odpowiednie rozmiary, w końcu po to kupujemy tak duże auto, żeby móc się swobodnie spakować i komfortowo podróżować na znaczne odległości. Pamiętajmy, że ostatni rząd siedzeń jest składany, więc w miarę potrzeby możemy przewieźć naprawdę sporą ilość bagażu i 5 pasażerów, którym nadal pozostanie mnóstwo miejsca na nogi. Kolejny plus to sama przestrzeń w środku. Powiedziemy, że macie troje małych dzieci (w wieku od roku do trzech lat). Dzisiejsze, bardzo masywne foteliki dziecięce, co prawda są gwarancją bezpieczeństwa naszych pociech, ale przez swoje gabaryty zabierają mnóstwo miejsca. Nie ma możliwości, aby w klasycznym SUV’ie czy kombi zamontować na tylne kanapie trzy foteliki obok siebie, natomiast w siedmioosobowe auto już daje nam taką możliwość.

7 miejsc lub ogromny bagażnik

Kosztem chowanych w podłodze foteli z trzeciego rzędy mamy do dyspozycji ogromną przestrzeń bagażową! Możemy przewieźć wtedy tyle, ile zmieści się do całego kombi ze złożonymi fotelami, a jednocześnie mamy nadal dostępne miejsce dla pasażerów. Z takim rozwiązaniem nie powinniśmy się bać żadnych, rodzinnych wakacji. Powiem nawet więcej, dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy się także martwić o transport, jeżeli przyszło nam do głowy kupić na przykład nową lodówkę czy szafkę. Przestrzeń bagażowa takich samochodach jak Renault Espace czy Citroen C8 daje naprawdę bardzo dużo możliwości! Jednak, żeby nie było tak różowo – jeżeli jedziemy w 7 osób, to zapomnijcie o walizkach, bo miejsca w tylnym bagażniku wystarczy zaledwie na ręcznik i klapki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here